slider repaired 3

Naprawa tabletów

Tablety szturmem zdobyły rynek urządzeń mobilnych, a ich popularność ciągle rośnie. Głównie dlatego, że łączą zalety zarówno smartfonów jak i laptopów. Duży wyświetlacz sprawia, że komfortowo można oglądać filmy, grać, przeglądać strony www czy czytać co w połączeniu z niewielkimi rozmiarami czynią z tableta idealne urzędzenie przenośne. Wbudowane karty do bezprzewodowej łączności jak Wi-Fi, GSM, 3G, LTE sprawiają, że urządzenia te przejmują też część funkcji telefonów komórkowych. W serwisie Repaired w Warszawie oprócz serwisowania laptopów oferujemy również naprawę tabletów. Większość usterek z jakimi nasi technicy mają do czynienia to uszkodzenia mechaniczne jak zbita szybka lub uszkodzone przyciski sprzętowe ale oczywiście wykonujemy pełen zakres usług serwisowych jak:ipad tablet

 • wymiana matrycy LCD
 • wymiana zbitej szyby
 • naprawa uszkodzonych przycisków sprzętowych
 • naprawa tableta po zalaniu
 • wymiana zużytej baterii
 • wymiana obudowy
 • naprawa uszkodzonych modułów karty SIM
 • naprawa złącza karty pamięci
 • naprawa oprogramowania
 • aktualizacja oprogramowania
 • usuwanie zapomnianych haseł

Jeżeli Twój tablet uległ uwarii, czy to sprzętowej czy software'owej zapraszamy na darmową diagnozę usterki do serwisu Repaired w Warszawie przy ul. Grójeckiej 132/1A. Nasi technicy posiadają duże doświadczenie w serwisowaniu tabletów. Szybko i sprawnie poradzą sobie ze wszystimi usterkami.

tablet samsungSony Xperia Tablet{tag}link rel="author" href="https://plus.google.com/114130568353981962046"/{/tag}

Serwis iPad Warszawa

Tablet iPad firmy Apple to urządzenie niewątpliwie już kultowe. Jest to najwyższej jakości tablet, który nie ma sobie równych pod względem funkcjonalności i designu. Pierwsza wersja tego znakomitego tabletu miała premierę w kwietniu 2010 roku i szybko podbiła serca użytkowników urządzeń przenośnych. Wraz z kolejnymi odsłonami iPada, Apple wprowadzało kolejne ulepszenia i innowacje.

IPad drugiej generacji miał dwukrotnie większą wydajność w stosunku do poprzednika, jednocześnie mając taki sam czas pracy na baterii czyli 10 godzin bez ładowania. Jest również o 33 procent smuklejszy i 15 procent lżejszy. Dodatkowo został wyposażony w dwie kamerki do wideorozmów.

Przy okazji premiery iPada trzeciej generacji wprowadzono wyświetlacz Retina o rozdzielczości 2048x1536 oraz 5-megapikselowy aparat zdolny do nagrywania wideo 1080p.

W iPadzie 4 zastosowano złącze lightning. Dwustronne złącze, mające zaledwie 8, a nie 30 pinów co sprawia, że złącze jest mniejsze i smuklejsze.

W raz z premierą iPada 4 do sprzedaży trafia iPad mini. Jest to zminiaturyzowana wersja iPada 2 o przekątnej ekranu 7,9 cala. W krótce pojawia się też iPad mini z wyświetlaczem Retina.

Wtedy też zaprezentowane zostało najmłodsze dziecko Apple - iPad Air. Wyposażony jest on w wyświetlacz Retina wprowadzony już w iPadzie trzeciej generacji. Wykorzystuje 64-bitowy procesor Apple A7, 5-megapikselowy aparat zdolny do nagrywania wideo 1080p i 1,2-megapikselową kamerę zdolną do nagrywania wideo 720p. Główną zmianą wizualną w stosunku do poprzednika jest zmniejszenie szerokości bocznych ramek otaczających ekran, a także wagi i grubości.

 

Naprawa Apple iPad

Apple to firma, która słynie z wysokiej jakości wykonania i niezawodności swoich produktów. Nie inaczej sprawa ma się z iPadem, jednak tak jak wszystkie urządzenia elektroniczne i one ulegają awariom i uszkodzeniom. Co gorsza naprawa w autoryzowanym serwisie często wiąże się z dużymi kosztami. Nasz serwis oferuje kompleksową naprawę iPadów wszystkich generacji w przystępnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Usługi serwisowe:

 • wymiana panelu dotykowego (szyby)
 • wymiana baterii
 • wymiana matrycy LCD
 • naprawa po zalaniu
 • naprawa oprogramowania
 • inne usterki sprzętowe

Serwisujemy iPady po uderzeniach, upadku czy zalanianiu cieczą. Posiadamy spore doświadczenie w naprawie iPadów, a nasi technicy z pewnością poradzą sobie z każdą usterką, w krótkim czasie przywracając Państwa ulubiony tablet do życia.

Jeśli Twój iPad uległ uszkodzeniu lub awarii, a może go upuściłeś lub zalałeś herbatą nie oznacza to wcale jego końca. Zapraszamy do naszego serwisu w Warszawie przy ul. Grójeckiej 132/1A, a już wkrótce będziecie mieli Państwo swój ulubiony w pełni sprawny tablet z powrotem.

Zapraszamy na darmową diagnozę usterki w 15 minut.

{tag}link rel="author" href="https://plus.google.com/114130568353981962046"/{/tag}

ul. Grójecka 132/1A
02-390 Warszawa

Pn- Pt: 10:00 - 18:00
Sb: nieczynne