slider repaired 3

Naprawa tabletów

Tablety szturmem zdobyły rynek urządzeń mobilnych, a ich popularność ciągle rośnie. Głównie dlatego, że łączą zalety zarówno smartfonów jak i laptopów. Duży wyświetlacz sprawia, że komfortowo można oglądać filmy, grać, przeglądać strony www czy czytać co w połączeniu z niewielkimi rozmiarami czynią z tableta idealne urzędzenie przenośne. Wbudowane karty do bezprzewodowej łączności jak Wi-Fi, GSM, 3G, LTE sprawiają, że urządzenia te przejmują też część funkcji telefonów komórkowych. W serwisie Repaired w Warszawie oprócz serwisowania laptopów oferujemy również naprawę tabletów. Większość usterek z jakimi nasi technicy mają do czynienia to uszkodzenia mechaniczne jak zbita szybka lub uszkodzone przyciski sprzętowe ale oczywiście wykonujemy pełen zakres usług serwisowych jak:ipad tablet

 • wymiana matrycy LCD
 • wymiana zbitej szyby
 • naprawa uszkodzonych przycisków sprzętowych
 • naprawa tableta po zalaniu
 • wymiana zużytej baterii
 • wymiana obudowy
 • naprawa uszkodzonych modułów karty SIM
 • naprawa złącza karty pamięci
 • naprawa oprogramowania
 • aktualizacja oprogramowania
 • usuwanie zapomnianych haseł

Jeżeli Twój tablet uległ uwarii, czy to sprzętowej czy software'owej zapraszamy na darmową diagnozę usterki do serwisu Repaired w Warszawie przy ul. Grójeckiej 132/1A. Nasi technicy posiadają duże doświadczenie w serwisowaniu tabletów. Szybko i sprawnie poradzą sobie ze wszystimi usterkami.

tablet samsungSony Xperia Tablet

Serwis iPad Warszawa

Tablet iPad firmy Apple to urządzenie niewątpliwie już kultowe. Jest to najwyższej jakości tablet, który nie ma sobie równych pod względem funkcjonalności i designu. Pierwsza wersja tego znakomitego tabletu miała premierę w kwietniu 2010 roku i szybko podbiła serca użytkowników urządzeń przenośnych. Wraz z kolejnymi odsłonami iPada, Apple wprowadzało kolejne ulepszenia i innowacje.

IPad drugiej generacji miał dwukrotnie większą wydajność w stosunku do poprzednika, jednocześnie mając taki sam czas pracy na baterii czyli 10 godzin bez ładowania. Jest również o 33 procent smuklejszy i 15 procent lżejszy. Dodatkowo został wyposażony w dwie kamerki do wideorozmów.

Przy okazji premiery iPada trzeciej generacji wprowadzono wyświetlacz Retina o rozdzielczości 2048x1536 oraz 5-megapikselowy aparat zdolny do nagrywania wideo 1080p.

W iPadzie 4 zastosowano złącze lightning. Dwustronne złącze, mające zaledwie 8, a nie 30 pinów co sprawia, że złącze jest mniejsze i smuklejsze.

W raz z premierą iPada 4 do sprzedaży trafia iPad mini. Jest to zminiaturyzowana wersja iPada 2 o przekątnej ekranu 7,9 cala. W krótce pojawia się też iPad mini z wyświetlaczem Retina.

Wtedy też zaprezentowane zostało najmłodsze dziecko Apple - iPad Air. Wyposażony jest on w wyświetlacz Retina wprowadzony już w iPadzie trzeciej generacji. Wykorzystuje 64-bitowy procesor Apple A7, 5-megapikselowy aparat zdolny do nagrywania wideo 1080p i 1,2-megapikselową kamerę zdolną do nagrywania wideo 720p. Główną zmianą wizualną w stosunku do poprzednika jest zmniejszenie szerokości bocznych ramek otaczających ekran, a także wagi i grubości.

 

Naprawa Apple iPad

Apple to firma, która słynie z wysokiej jakości wykonania i niezawodności swoich produktów. Nie inaczej sprawa ma się z iPadem, jednak tak jak wszystkie urządzenia elektroniczne i one ulegają awariom i uszkodzeniom. Co gorsza naprawa w autoryzowanym serwisie często wiąże się z dużymi kosztami. Nasz serwis oferuje kompleksową naprawę iPadów wszystkich generacji w przystępnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Usługi serwisowe:

 • wymiana panelu dotykowego (szyby)
 • wymiana baterii
 • wymiana matrycy LCD
 • naprawa po zalaniu
 • naprawa oprogramowania
 • inne usterki sprzętowe

Serwisujemy iPady po uderzeniach, upadku czy zalanianiu cieczą. Posiadamy spore doświadczenie w naprawie iPadów, a nasi technicy z pewnością poradzą sobie z każdą usterką, w krótkim czasie przywracając Państwa ulubiony tablet do życia.

Jeśli Twój iPad uległ uszkodzeniu lub awarii, a może go upuściłeś lub zalałeś herbatą nie oznacza to wcale jego końca. Zapraszamy do naszego serwisu w Warszawie przy ul. Grójeckiej 132/1A, a już wkrótce będziecie mieli Państwo swój ulubiony w pełni sprawny tablet z powrotem.

Zapraszamy na darmową diagnozę usterki w 15 minut.

 

ul. Grójecka 132/1A
02-390 Warszawa

Pn- Pt: 10:00 - 18:00
Sb: nieczynne