slider repaired 3

ul. Grójecka 132/1A
02-390 Warszawa

Pn - Pt: 10:00-18:00
Sb: Nieczynne

Surface Pro 4 - puchnie bateria i odkleja się ekran

Surface Pro 4 to tablet 2 w 1 od Microsoftu, który swego czasu zyskał sporą popularność. Dziś od premiery minęło już kilka lat i oficjalnie Microsoft zaprzestał serwisowania modelu Pro 4. W przypadku awarii nie trzeba jednak od razu pozbywać się tabletu ponieważ w Repaired Serwis Laptopów jesteśmy w stanie naprawić typowe bolączki wyżej wymienionego modelu m.in.:  spuchnięta bateria, przebarwienia na matrycy, drganie obrazu po nagrzaniu, rozbity ekran/szybka, uszkodzony zawias stopki, tablet włącza się tylko do logo windows.

Wymiana baterii Surface Pro 4 w Repaired Serwis Laptopów

Ogniwa baterii laptopa z biegiem czasu zużywają się i tracą swoje parametry. Objawia się to coraz krótszym czasem pracy urządzenia przy zasilaniu z baterii. W przypadku Surface Pro 4 częstym objawem jest też wyłączanie się tabletu jeśli poziom naładowania baterii spadnie np. do 45%. Kolejnym z objawów jest puchnięcie baterii co powoduje wybrzuszanie się ekranu i odklejanie od obudowy na jego krawędziach. Często na skutek nacisku baterii na matrycę pojawiają się żółte przebarwienia.

Dostarczony do naszego serwisu tablet Microsoft Surface Pro 4 posiadał wszystkie z wymienionych wcześniej objawów awarii baterii. Na przedstawionych zdjęciach nie są widocznie przebarwienia na ekranie ale problem dokładnie został opisany w jednym z naszych wcześniejszych wpisów: Microsoft Surface Book 1703 - spuchnięta bateria - wymiana

Naprawa polegała na rozklejeniu urządzeniu, wymianie baterii na nową i ponownym wklejeniu ekranu. Brzmi prosto ale w rzeczywistości naprawa tabletów surface wymaga sporo doświadczenia. Uszkodzenie ekranu, tasiemek czy złącz wygeneruje dodatkowe koszty dlatego w przypadku awarii tabletu radzimy skorzystać z usług serwisu mającego doświadczenie w naprawie produktów Microsoftu.

Po naprawie jeszcze testujemy wszystkie funkcje tabletu i Klient otrzymuje telefon o zakończeniu naprawy i możliwości odbioru tabletu z serwisu. Na wykonaną naprawę wystawiamy pisemną gwarancję.

Serwisujemy także inne tablety serii Pro jak: Pro 4, Pro 5, Pro, 6, Pro 7, Pro 8, Pro X. Nasi technicy posiadają duże doświadczenie w naprawie tabletów Microsoftu. Szybko i sprawnie poradzą sobie również z wymianą innych podzespołów. Jeżeli Twój tablet Surface uległ uszkodzeniu, zapraszamy na darmową diagnozę i wycenę naprawy do serwisu laptopów i tabletów Rapaired przy ul. Grójeckiej 132/1A Warszawa Ochota. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 22 662 10 55.

spuchnieta bateria surface pro 4 1724

uszkodzona bateria microsoft surface pro 4

wymiana baterii surface pro 4 serwis warszawa

e-max.it: your social media marketing partner