slider repaired 3

ul. Grójecka 132/1A
02-390 Warszawa

Pn - Pt: 10:00-18:00
Sb: Nieczynne

Naprawa tabletu Microsoft Surface Pro 7 - nie włącza się, zapętla się na logo

Surface Pro 7 to kolejny już model tabletu od Microsoftu. W stosunku do poprzedników niewiele się zmieniło jeśli chodzi o jego wizualną stronę. Tablet ma taki sam elegancki wygląd, wymiary i wagę. Zmiany są głównie sprzętowe. Zastosowanie procesora Intel Core i7 zwiększyło wydajność tabletu o ok 20% w stosunku do poprzedniego modelu. Dużo lepiej radzi sobie z aplikacjami do edycji zdjęć i filmów. Skrócił się za to czas pracy na baterii. Zamiast Mini DisplayPort pojawiło się USB-C. Nie udało się jednak wyeliminować problemu puchnącej baterii na który cierpiały wszystkie wcześniejsze modele serii. Nie zrezygnowano też z pozbawionej śrubek obudowy typu unibody. Wciąż aby dostać się do środka trzeba najpierw wyjąć wklejony ekran co może nastręczać problemy niektórym serwisom.

Naprawa płyty głównej Microsoft Surface Pro 7 1866 w Rapaired Serwis Laptopów

Tytułowy tablet dostarczono do naszego serwisu w Warszawie z usterką opisaną przez Klienta jako: "Surface nie włącza się". Wstępną diagnozę usterki wykonujemy "od ręki" więc od razu tablet został przekazany serwisantowi w celu weryfikacji problemu. W rzeczywistości tablet włączał się ale jedynie do logo windows na czarnym tle po czym się restartował. Tak zapętlone urządzenie nie uruchamiało systemu operacyjnego. To kolejny z typowych objawów awarii tabletu Surface. Przyczyny usterki mogą być jednak różne. Jednakowe objawy daje uszkodzenie BIOSu po nieudanej aktualizacji i awaria zasilania procesora. W obu przypadkach jednak konieczny jest demontaż urządzenia i naprawa płyty głównej.

Na przestrzeni lat zdobyliśmy spore doświadczenie zarówno w samym demontażu urządzeń serii Surface Pro jak i ich naprawy. Większość typowych usterek jesteśmy w stanie usunąć w krótkim czasie. Ponadto wyjmujemy i ponownie montujemy ekran bez uszkodzeń i praktycznie żadnych śladów demontażu. Redukuje to tym samym koszty naprawy.

Podczas naprawy płyty głównej wykonaliśmy również czyszczenie układu chłodzenia z kurzu i nałożyliśmy nową pastę termoprzewodzącą na procesor. Co ważne, ponieważ prędzej czy później układ chłodzenia trzeba będzie wyczyścić. Jednak ze względu na klejoną budowę tabletu i utrudniony dostęp do jego podzespołów wygeneruje to kolejne koszty. W naszym serwisie robimy to przy okazji i w cenie naprawy.

Jeśli Twój laptop Surface Pro przestał się włączać lub zawiesza się na okienku windows, zapętla przy uruchamianiu , zapraszamy do Repaired Serwis Laptopów Warszawa na darmową diagnozę usterki i wycenę naprawy.

Jesteś spoza Warszawy? Zgłoś Naprawę i zamów kuriera po odbiór uszkodzonego sprzętu.

naprawa surface pro7 warszawa

serwis microsoft surface pro7

e-max.it: your social media marketing partner